acfIVdxesfOUraadluckxesbfOUrxesxesgtGT100bfOUrbgtGT100GT10GT10egtGT100ecgtGT100luckTOwgtGT100TOwtRi
 

Pomoc - Vaše dotazy týkající se domén a služeb Cenik.cz

Chci prodat doménu a nejsem si jistý její aktuální tržní nebo reálnou cenou.
  Objednejte si službu Profesionální ohodnocení domény nebo přímo konzultaci s doménovými specialisty.

 

Chci prodat doménu, co byste mi poradili?
  Zaregistrujte se a doménu si přidejte do systému. Máte poté možnost ji zveřejnit přímo na prodej anebo vytvořit aukci. Vaší šanci zvýší služba TOP doména, která doménu zvýrazní na titulní stránce. Pokud ji nalezne potenciální zájemce, osloví Vás s nabídkou ceny přes systém Cenik.cz. V případě, že budete nabídku akceptovat, celý proces převodu provedeme za Vás a vy pouze počkáte na výplatu peněz.

 

Co se stane, když někdo moji doménu koupí?
  Pomůžeme Vám s bezpečným převodem domény. Zajistíme, abyste dostal své peníze včas a pomůžeme Vám se změnou registrátora i převodem samotným - nutnou administrativou, notářským ověřením a bezpečnými smlouvami.

 

Je má účast na nákupech a prodejích domén anonymní?
  Ano, Vaše účast na nákupech a prodejích domén je 100% anonymní. Nebude zveřejněno ani Vaše jméno, ani email ani žádný jiný údaj. Navíc ctíme Vaše soukromí a Vaše údaje nebudou nikdy použity jiným způsobem než nám sami dovolíte. Zasíláme pouze vyžádané zprávy a údaje jako např. IČO a jméno firmy použijeme pouze pro generování daňových dokladů.

 

Chci investovat do domén, jak začít?
  Kontaktujte nás. Sjednáme schůzku, kde probereme Vaše možnosti a navrhneme nejvhodnější řešení. Součástí služby je po dohodě i akvizice konkrétních domén a vyjednávání o cenách se stávajícími držiteli.

 

Proč bych měl využít služeb Cenik.cz? Domény mohu prodávat i sám.
  Ano, můžete. My Vám to ovšem zásadně usnadníme, ušetříme Váš čas, zajistíme 100% garanci platby od kupujícího včas a v plné výši a hlavně nesrovnatelným způsobem zvýšíme šanci, že si Vaší doménu někdo koupí. Vaší jedinou starostí je vložení domény do nabídky na náš server. O všechno ostatní se postaráme my. Vynakládáme nemalé úsilí, čas a finanční prostředky na vývoj systému a na oslovení potencionálních zájemců o koupi domény. Důležitý je i fakt, že zájemce vyžaduje důvěryhodného a solidního zprostředkovatele jako ochranu své, mnohdy nemalé investice do koupě domény.

 

Na Vašem serveru je v nabídce domén na prodej umístěna doména, která porušuje moje práva.
  Pokud zjistíte něco takového, kontaktujte nás, prověříme událost a uvědomíme majitele účtu na serveru Cenik.cz. Taková nabídka je zrušena a spadá pod porušení podmínek serveru Cenik.cz.

 

Co mám dělat pokud někdo porušuje moje práva, např. držením domény, kterou parazituje na jménu mé firmy?
  Kontaktujte naše právní zástupce, poradí Vám jak postupovat, případně Vás rovnou budou zastupovat v případném soudním sporu. V případě, že by náklady na doménový soudní spor převýšili mimosoudní vyrovnání, navrhneme Vám toto řešení a pomůžeme s bezpečným převodem domény.

 

Chci u domény, kterou zde prodávám zobrazit statistiky návštěvnosti.

Je to snadné - pouze změnte Vaše DNS u domény na jednu z těchto možností (dle typu domény a registrátora):

  • a) NSSET na BEZPECNYPREVOD
  • b) NS záznam typu A na IP adresu 82.208.10.227
  • c) DNS na ns1.cenik.cz a ns2.cenik.cz

a ve Vašem profilu na Cenik.cz aktivujte u domény ikonku "P" nebo označte všechny domény, které chcete parkovat a zvolte "Zaparkovat".

Pokud nevíte jak změnit DNS, kontaktujte Vašeho registrátora, správce domény / webhostingu nebo kontaktujte nás, pomůžeme Vám.

 

Jak probíhá převod domény?
  Po akceptaci Smlouvy o převodu je okamžitě uvědoměn držitel domény a nabyvatel je vyzván k úhradě částky za doménu. Po uhrazení ceny nabyvatelem je neprodleně zahájen převod domény.

 

Jsou převody na Cenik.cz bezpečné?
  Převody jsou 100% bezpečné, v případě neprovedení převodu je plná částka vrácena.

 

Jak rychle je doména převedena?
  Převod domény je možné realizovat ijž během několika minut, běžně však trvá převod přibližně 3 - 7 dní, v závislosti na rychlosti práci notáře a na platebních podmínkách obou stran. Nejrychlejší převod je s použitím elektronického podpisu a platbou na účet v Raiffeisenbank.

 

Je prodej domén etický?
  Prodej domén je etický, pokud se nejedná o spekulování na obchodním jménu či ochranné známce. V takovém případě samozřejmě hrozí mimo jiné riziko soudního sporu v neprospěch spekulanta.

 

Vlastním doménu a chci jí prodat s Vaší pomocí. Nechci však využít veřejné nabídky.
  Pro Vás nabízíme službu Aktivního prodeje doménových jmen. Nalezneme pro Vás potenciální zájemce a vedeme jednání o ceně. Zařídíme vše až k finálnímu převodu domény na nabyvatele a peněz k Vám. Nezaplatíte nám nic pokud k obchodu nedojde do sjednaného termínu. Naše provize je vyplácena pouze v případě úspěšného prodeje.

 

Chci koupit doménu, ale potřebuji zůstat v anonymitě.
  Pro Vás nabízíme službu Získání doménového jména. Tato služba je vhodná, pokud by přímý kontakt způsobil razantní navýšení ceny konkrétní domény. Anonymně kontaktujeme majitele a vedeme jednání až do finálního převodu domény na Vás a převodu peněz k původnímu majiteli.

 

Kontaktní formulář

 
Dotaz  
Jméno *    
Společnost  
E-mail *    
Telefon  
Vzkaz či dotaz *
 
  
 
 
 

Kategorie domén

Poslední přidané domény

ftest.cz 9 000
gamebase.cz 10 000
seniorskezajezdy.cz Nabídněte
it-podpora.cz 100 000
psipartak.cz Nabídněte
worldofwood.eu Nabídněte
vitafruits.cz Nabídněte
polske-potraviny.cz Nabídněte
domazliste.cz 100 000
woodcarma.cz 1 500

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej