TOwxesfxesaffIVfIVfcGT10dfOUrootRigtGT100oodfIVetRifaTOwdluckGT10fOUretRioofOUr
 

Prodej domén, Aukce domén, Aktivní prodej domén

Podmínky pro prodej Vaší domény zde (Chcete prodat Vaší doménu zde na serveru Cenik.cz):

Cena za vložení jedné domény do listu domén "do doby než se prodá" (aukce domén zdarma) jen za 100 Kč (bez DPH)
Cena za označení domény jako TOP doména na 30 dní (zvýraznění domény na titulní stránce) 100 Kč (bez DPH)
Sleva - Větší počet domén při přidávání – již od 5 ks včetně se začne uplatňovat bonus!
Pro tuto službu se musíte zdarma registrovat, mimojiné abychom Vám mohli vyplatit peníze
V případě úspěšného prodeje je naše provize pouze 8% z celkového obchodu, minimálně 500 Kč (bez DPH)
Tato služba již obsahuje bezpečný převod zcela zdarma

Podmínky pro nákup jakékoliv domény zde (Chcete koupit libovolnou doménu zde inzerovanou):

Pro tuto službu se musíte pouze zdarma registrovat, mimojiné abychom znali Vaše údaje jako nabyvatele domény
Neplatíte žádné poplatky, pouze cenu domény
Tato služba je 100% bezpečná a anonymní a registrace je zdarma


Chcete si přečíst více o této službě?


Tato služba vám nabízí několik možností. Podívejte se na náš ceník domén a vybírejte očima, hlavou i myší nebo se obraťte přímo na nás, na doménové specialisty.

 

Svěřte nám svá přání. V oboru nákupu i prodeje domén a projektů jsme profesionálové. Uspokojíme každý váš nárok. Vyberte si u nás doménu, která vás zajímá, my se postaráme o to, aby bylo vaše nové doménové jméno vaším firemním či domácím stříbrem.

 

Možná chcete svůj internetový projekt budovat sami od základů a chybí vám už jen ta správná doména, možná hledáte úspěšný projekt, ze kterého má nynější majitel dojem, že by ho mohl poslat do světa – vše se někdy přejí... Zkuste své štěstí na našem ceníku domén. Pokud jste nenalezli v našem ceníku domén, můžete nás oslovit s konkrétním přáním a my uděláme vše pro to, abychom domény vašich snů za přijatelnou cenu získali právě pro vás. Věřte nám! Všichni zůstanou na živu – a všichni spokojení!!!

 

Investice do dobrého jména se vyplatí. To věděli i naši předkové, když si kupovali šlechtické tituly. Že se to nedá srovnávat s prodáváním a kupováním doménových jmen? Ale dá! Koupený šlechtický titul je stejná valuta, jako těch pár písmen, která vás zastupují na netu. Doména vyjde o mnoho levněji a prokáže vám nesrovnatelně větší služby. Koupíte-li si kvalitní doménové jméno, záleží na vás, jaké bude po čase. A dobré jméno je nade vše. Doménové jméno na síti zůstává. Dům shoří, sekretářka otěhotní, manželka uteče nebo naopak, počítač zkolabuje, ale internet, a tedy vaše doménové jméno, zůstane v bezpečí a stále vaše. Vy můžete spát, vaše doména pracuje stále. A kvalitní zůstane, dokud si ji vy sami nezkazíte.

 

Máte-li už svého doménového jména, projektu i práce na něm dost, nestíháte, chcete dělat něco jiného, ale je to přeci jenom váš miláček, dítko, které jste vypiplali a nechcete je nechat ladem, spíše byste je rádi vypravili do světa – ať ukáže jak si povede, jak se umí o taťku - mamku postarat – najděte mu prostřednictvím naší aukce domén už ne rodiče, ale pěstouna. Nebo milenku. Nebo milence. Svěřte nám je. Víme, jak najít toho, kdo právě po něm touží.

 

Necítíte se na to sami svůj projekt nastartovat, ale přitom vás láká pracovat na něčem úspěšném, co můžete rozvinout a posunout dál?

 

Chcete rozjet projekt na fungující doméně a mít k němu hned od začátku pro své návštěvníky předem vyšlapanou cestu?

 

Určitě víme o někom, kdo má pro vás přesně to, co hledáte. Svěřte se nám, zaručeně se vám pomoc doménových odborníků a zkušený pohled zvenčí bude hodit. Máme již dlouho fungující systém. V podstatě „doménovou seznamku pro zadané i nezadané“.

 

V případě jakéhokoliv prodeje či koupě doménových jmen či projektů pro vás máme jednu skvělou radu zcela zdarma – nechte pracovat profesionály. Nemůžete na tom prodělat. Možná vás to na začátku bude stát pár korun tam, kde to jiní slibují „zadarmo“. Nenechte se balamutit. Věřte zkušeným. Je to práce a nikdo nepracuje zadarmo. Jemná parafráze Karla Čapka – práce, která není zaplacená za nic nestojí. A nebo jinak - V nouzi poradí ti každý přítel, málokterý dá ti mouky pytel – praví české přísloví. Vy nebudete patrně uskutečňovat obchod s přáteli, ale se zcela cizími lidmi. Nikdy do takového podniku nechoďte bez toho, co vám Cenik.cz zaručuje automaticky. Nikdy nic neprodávejte a nenakupujte bez perfektního a mnoha klienty vyzkoušeného právního a finančního servisu. A nehledejte složitě, lepší stejně nenajdete. Použijte osvědčený - ten náš.

Kategorie domén

Poslední přidané domény

konsignace.cz 200 000
ftest.cz 9 900
gamebase.cz 10 000
seniorskezajezdy.cz Nabídněte
it-podpora.cz 100 000
psipartak.cz Nabídněte
worldofwood.eu Nabídněte
vitafruits.cz Nabídněte
polske-potraviny.cz Nabídněte
domazliste.cz 100 000

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej