TOwxesfxesaffIVfIVfcGT10dfOUrootRigtGT100oodfIVetRifaTOwdluckGT10fOUretRioofOUr
 

Profesionální ohodnocení domén a soudně-znalecké posudky

Cena za službu Profesionální ohodnocení domény, certifikát a konzultaci je 790 Kč (bez DPH)

Objednejte si tuto službu přímo přes rychlý kontaktní formulář


 
E-mail *   Ctíme Vaše soukromí. Váš email se nikde nezobrazí a bude použit pouze pro notifikace serveru.
Doména
Kliknutím na "+" můžete najednou přidat více domén.
 
  
 
Jméno Zadejte své jméno.
Společnost Zadejte jméno firmy, chcete-li daňový doklad.
Adresa Zadejte adresu firmy (ulice, město, PSČ).
 
DIČ  
 
  
 
Telefon Prosíme uveďte Váš kontaktní telefon pro případnou konzultaci.
Vzkaz či dotaz
 
  
 
 
 

Chcete si přečíst více o této službě?


Profesionální ohodnocení domény. Tato služba je pro držitele domén a ty z Vás, kteří doménu teprve chtějí koupit opravdu užitečná. Víte vlastně, jakou hodnotu mají domény? Tušíte, že cena domény má svoje zákonitosti a je postavena na více než stovce kvantifikovatelných faktorů? Jsou domény, za které byste si možná udělali jen pěkný víkend, jsou ale i takové, které vám mohou zajistit pohodlný život. Kterou máte právě vy?

 

Doména - už z podstaty zvuku toho slova - má hodně společného s domem. Domény jsou takové virtuální nemovitosti a Vaši virtuální nemovitost je třeba si nechat řádně ocenit. Pro vás jako prodávajícího je důležitá cena, abyste nezobchodovali doménu pod cenou a vyčkali si na ten správný moment. Pro ty z Vás kdo doménu kupují je nejdůležitější investovat správně a bezpečně. V každém případě Vám pomůžeme udělat to správné rozhodnutí a zjistit cenu domény nebo celého portfolia domén.

 

Představte si situaci, že Vám příjde nabídka na prodej domény a vy bez předchozí analýzy a jen proto, že potřebujete pár korun, si řeknete – prodám doménu. Začnete vyjednávat a cítíte velký zisk a zhodnocení v řádech tisíců procent a více. Je to krásný pocit a tak bez předchozího ohodnocení svoji doménu, šťastni, že máte na zaplacení pár složenek, prodáte. O týden později se dozvíte, že doména, kterou jste šťastně prodali za 30.000,- Kč se prodala dále za 150.000,- Kč. Mohli jste ji sami prodat za takovou cenu? Se správnými informacemi a profesionálním ohodnocením domény od nás ano! A třeba byste ze skutečné tržní ceny domény doplatili i hypotéku.

 

Díky našim zkušenostem, získaným dlouholetou úspěšnou praxí v oboru nákupu a prodeje domén, získáte kvalitní a objektivní analýzu. Výsledkem našeho profesionálního ohodnocení domény jsou doporučení ideálních prodejních nebo kupních cen doménového jména či projektu či odhad reálné hodnoty doménového jména nebo investiční doporučení pro Váš zisk.

 

Nelámejte si hlavu a přenechte nám Vaše starosti s hodnotou Vašich domén. Vyplněním dotazníku a objednáním služby Profesionální ohodnocení domény převádíte své starosti na nás.

 

Ohodnocení Vaší domény od nás dostanete formou PDF dokumentu. Dále je možné informace k ohodnocení telefonicky nebo e-mailem doplnit, jak si budete přát. Obsahem PDF dokumentu je souhrn informací o doméně či projektu a minimální, ideální a maximální prodejní ceně. Konzultace Vám odkryje pozadí hodnoty Vaší domény a případné možnosti prodeje či nákupu konkrétního doménového jména či projektu.

 

Certifikát ve formátu PDF je k profesionálnímu ohodnocení domény pro Vás zdarma. Jeho obsahem je technická analýza a případné dovysvětlení výsledku ohodnocení. Certifikát je krásný a lze jej i vytisknout a zarámovat. Na vyžádání za příplatek nabízíme také zaslání klasickou poštou.

 

Naše zkušenosti a spokojení klienti nám dávají jistotu tvrdit, že Profesionální ohodnocení doménového jména, odhad tržní ceny domény od nás bude naprosto reálné. Díky databázi prodaných domén koncových uživatelům (pozor - ne jen v aukcích obchodníků s doménami!), zkušenostem a expertnímu know-how jsme schopni správně určit konkrétní ceny domén přesněji. Pracujeme rychle a tak zhruba 24-48 hodin je pro nás dostačující ke zjištění reálné tržní hodnoty a prodejnímu potenciálu. Ohodnocenou doménu pak můžete také nabídnout přímo u nás na doménovém trhu.

Kategorie domén

Poslední přidané domény

konsignace.cz 200 000
ftest.cz 9 900
gamebase.cz 10 000
seniorskezajezdy.cz Nabídněte
it-podpora.cz 100 000
psipartak.cz Nabídněte
worldofwood.eu Nabídněte
vitafruits.cz Nabídněte
polske-potraviny.cz Nabídněte
domazliste.cz 100 000

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej