TOwxesfxesaffIVfIVfcGT10dfOUrootRigtGT100oodfIVetRifaTOwdluckGT10fOUretRioofOUr
 

Konzultace, doménové poradenství a kompletní doménový servis

Konzultace a doménové poradenství, správa domén, investice do domén a projektů, právní servis, doménové rešerše.

Nabízíme Vám profesionální doménové konzultace, správu Vašeho portfolia domén, know-how v oblasti investic do domén a internetových projektů, právní servis a doménové rešerše.

Objednejte si tuto službu přímo přes rychlý kontaktní formulář


 
E-mail *   Ctíme Vaše soukromí. Váš email se nikde nezobrazí a bude použit pouze pro notifikace serveru.
 
  
 
Jméno Zadejte své jméno.
Společnost Zadejte jméno firmy, chcete-li daňový doklad.
Adresa Zadejte adresu firmy (ulice, město, PSČ).
 
DIČ  
 
  
 
Telefon Prosíme uveďte Váš kontaktní telefon pro případnou konzultaci.
Vzkaz či dotaz
 
  
 
 
 

Hodinová sazba 1.500 Kč bez DPH

Chcete si přečíst více o těchto službách?

Máte-li volné finance a rádi byste investovali na doménovém trhu, pomůže Vám naše know-how.

Obchodování s doménami je velmi lukrativní a relativně málo rizikový obor. Rádi s Vámi zkonzultujeme Vaše představy a navrhneme pro Vás optimální investiční řešení.

Spolu s investicemi Vám nabízíme i poradenství v oblasti práva, zejm. problematiky ochranných známek a nehmotného majetku.

Máte-li již portfolio domén, můžeme Vám poradit jak jej optimalizovat pro nejvyšší výnos.

Doménové rešerše využijete pro pojištění Vaší pozice na trhu, zamezení nekalé soutěži, poradíme Vám jak se vyhnout spekulacím a parazitování na Vaší doméně (např. překlepy atd.).

Chcete si přečíst více o této službě?


Produkt s tímto názvem má hned několik zcela různých adresátů, v každém případě, jak se aukce domén a podobné věci rozšiřují, bude potřebný pro čím dále více klientů. Jeden člověk sám nemůže všemu okolo obchodování s doménami rozumět a a už hodlá do okénka vyhledávače vepsat prodám doménu nebo koupím doménu, vždy nakonec dojde na portál jako je Cenik.cz. Prodejci i kupci se zde totiž scházejí na malém prostoru a poměrně snadno se o sobě navzájem dozvědí. Jedna věc je nakoupit na aukci domén zajímavé kousky, druhá a úplně odlišná věc ale je pochopit, co to vlastně mám a co se s tím dá podniknout.

 

Máte volné finanční prostředky a rádi byste investovali na doménovém trhu, ale nemáte ty správné zkušenosti. Jen cítíte, že obchodování s doménami má velkou budoucnost a že byste mohli své finance zhodnotit. Někdo kupuje a prodává akcie, někdo pohledávky, někdo domy, jiný domény - ceny těchto komodit jsou souměřitelné. V případě prvních dvou ovšem nemáte v ruce také nic moc, nominálně mohou klidně spadnout na nulu, ale mohou i překonat nejsmělejší očekávání. S doménami se to má naprosto stejně, rozdíl je v tom, že pád nikdy nemůže být tak hluboko, už z logiky věci. Je-li doménové jméno kvalitní, zhodnotí se po čase zákonitě jenom tím, že je někým drženo. A pravděpodobnost že se doména zhodnotí během krátké doby mnohonásobně, je mnohem vyšší než u sebelepšího domu nebo akcie. Rádi s vámi zkonzultujeme plány, názory a navrhneme optimální řešení. S tím souvisí, hlavně v případě větších investic i poradenství v oblasti problematiky práva, sporů okolo ochranných známek a doménových jmen či projektů.

 

Konzultace probíhají na naší adrese Radlická 112/22, Praha 5 nebo po dohodě v sídle Vaší společnosti.

 

Jiný příklad, – vytvořili jste si solidní doménové portfolio a nevíte si s ním rady. Rádi byste využili potenciálu skrývajícího se v doménových jménech a internetových projektech, ale nemáte možnost sledovat aktuální vývoj na doménovém trhu každý den.

 

Pro Vás je služba konzultace a poradenství investic do doménových portfolií. Poradíme, které domény jak využít, které poslat do světa, které třeba ještě přikoupit, které zprovoznit, které zaparkovat. Právě na to je tu naše poradenství. Pomůžeme Vám při prodeji a nákupu doménových jmen, vysvětlíme možná rizika a upozorníme na nevyužité příležitosti. V případě, že vlastníte větší počet doménových jmen zajistíme jejich budoucí indexace či profit z náhodného a cíleného internetového trafficu. Dále nabízíme v rámci našich produktů i správu domén eventuálně celého portfolia. Bylo by úsměvné, nabourat svůj plán tím, že prostě jenom zapomenete prodloužit některou doménu, ona expiruje a někdo jiný vám ji před nosem sezobne. O důvod víc svěřit nám své portfolio.

 

Nebo byste prostě také už konečně chtěli koupit a mít svoji první vlastní doménu a nejste si jisti zda tuto či nějakou jinou – i v tomto případě jsme schopni - na základě analýz a dlouholetých zkušeností s aukcemi domén a hlavně s doménovými jmény - zodpovědně poradit.

 

Další příklad – děláte třeba do pohřebnictví. Rozumíte svému oboru. Je z těch, které tak nějak z podstaty věci nemají šanci zaniknout. Rozvíjejí se jako všechno, takže komunikace s pozůstalými elektronickou cestou již není výjimkou. Chcete doménu, která by byla pro vás ta pravá. Zároveò ale víte, že serióznost je v tomto oboru alfou omegou. Chcete budoucí klienty firmy uchránit hloupých vtípků na doménách s podobnými názvy. Poradíme jak zamezit případnému zneužití doménových jmen spekulanty a samozřejmě doporučíme další možné registrace doménových jmen a zjistíme možnost nákupu dalších vhodných doménových jmen přesně dle oboru, ve kterém podnikáte. Je jasné, že speciálně v tomto oboru klient patrně nebude hodnotit, jestli máte doménu nekde.unekoho.nanecem.cz, ale bylo by dobré, kdyby vás podle domény jednoduše našel. Poradíme ta správná doménová jména, aby klienti našli právě vás.

Kategorie domén

Poslední přidané domény

konsignace.cz 200 000
ftest.cz 9 900
gamebase.cz 10 000
seniorskezajezdy.cz Nabídněte
it-podpora.cz 100 000
psipartak.cz Nabídněte
worldofwood.eu Nabídněte
vitafruits.cz Nabídněte
polske-potraviny.cz Nabídněte
domazliste.cz 100 000

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej