luckagtGT100GT10acfTOwbffoofOUrfOUrqweqweaxesoogtGT100exesdxesaqweluckfOUrlucktRixesTOw
 

Aktivní prodej domén

Podmínky pro aktivní prodej Vaší domény (Chcete prodat Vaší doménu s naší pomocí):

Minimální hodnota Vaší domény musí být nad 30.000 Kč (bez DPH)
Služba aktivní prodej domén je pro Vás 100% bez rizika
Uzavřeme s Vámi výhradní mandátní smlouvu a stanovíme časový rámec včetně dalších podmínek prodeje
Nalezneme pro Vás zájemce, vyjednáme nejvýhodnější podmínky a zajistíme podpis smluv
Vstupní poplatek za přijetí je 2.800,- Kč + naše provize 3-12% z celkového obchodu a je možné ji sjednat i individuálně dle objemu
Provize již obsahuje naše náklady na obchodní činnost, práci právníka a bezpečný převod peněz a domén
V rámci této služby jsou konzultace pro Vás zdarma

Objednejte si tuto službu přímo přes rychlý kontaktní formulář


 
E-mail *   Ctíme Vaše soukromí. Váš email se nikde nezobrazí a bude použit pouze pro notifikace serveru.
Doména
Kliknutím na "+" můžete najednou přidat více domén.
 
  
 
Jméno Zadejte své jméno.
Společnost Zadejte jméno firmy, chcete-li daňový doklad.
Adresa Zadejte adresu firmy (ulice, město, PSČ).
 
DIČ  
 
  
 
Telefon Prosíme uveďte Váš kontaktní telefon pro případnou konzultaci.
Vzkaz či dotaz
 
  
 
 
 

Chcete si přečíst více o této službě?


Tato služba je určená pro vás, naše klienty na správné cestě. Místo co byste trávili hodiny hledáním domény či projektu, věnujete svůj čas důsledně tomu, co umíte či co máte rádi a nezdržujete se tím, co ovládáme my. Nemá výsledky, kdo si dělá všechno úplně sám a na vlastní pěst. Představte si to takhle: někdo umí šroubky, jiný vyprojektovat lokomotivu, jiní ji zase dají dohromady. Dá se předpokládat, že kdyby ji dělal jeden kutil sám, nikdo by nevlezl do vlaku! Dělbu práce vynalezli už v pravěku a funguje dodnes, asi na ní něco bude...

 

Pokud jste si za bezesných nocí zvolili to správné, nejúžasnější doménové jméno, a jak už to tak bývá s úžasnými věcmi – má je někdo jiný, nezoufejte. Pro nás je směrodatné, že si uvědomujete že jiná doména nebude ta správná a hodná vašeho projektu. Čekat na expiraci domény většinou bývá čekání zdlouhavé, ne-li dočista marné.

 

Vaší jedinou prací v tomto prvním případě je vyplnit dotazník zde a sjednat si s námi konzultaci nebo nám alespoň telefonicky sdělit Vaše přání. Naše práce spočívá v aktivním vyhledávání a oslovování majitelů domén dle vašich požadavků. Najdeme a přesvědčíme majitele vaší vysněné domény, že je pro něj výhodou prodat ji právě teď. Nebo pro vás najdeme jiné, profesionální řešení. Vy se nemusíte starat o nic. Naše portfolio spokojených klientů svědčí o tom, že víme, jak na to, že máme výsledky.

 

Případ druhý – máte doménu, která jak cítíte má obrovskou hodnotu, nebo potřebujete volné finanční prostředky nebo vás už prostě moc nebaví? Doménu, kterou prodlužujete už jen ze zvyku a přemýšlíte co s ní? Věc je jednoduchá. Vyplníte opět dotazník zde. Je-li doména atraktivní, zcela jistě nebudeme na zájemce čekat dlouho. O atraktivní domény je zájem čím dál větší. Ale pozor - lidé mají různé nápady a to co jednomu připadá jako doména k ničemu, může pro jiného představovat poslední krůček k vykročení na kýženou cestu k úspěchu. Můžete mít štěstí a pokud někdo takový právě tu vaši doménu potřebuje, rozhodně na tom neproděláte.

 

Další možností je prodej domény prostřednictvím našeho server v rámci aukcí domén nebo v privátním vyjednávání zcela anonymně, kdy můžete využít možnosti různých forem zvýhodnění a zviditelnění právě toho vašeho doménového jména.

 

Samozřejmostí je náš právní a finanční servis, takže celý prodej domény bude pro vás naprosto jednoduchý, transparentní, rychlý a hlavně efektivní z pohledu vašeho ušetřeného času.

 

Život je příliš krátký a práce příliš mnoho, než abyste svůj čas trávili hledáním domény, kteréžto komodity my vám přineseme na zlatém podnose a vy můžete do té doby hrát golf, flirtovat, pracovat, surfovat po netu a přemýšlet, kterou doménu byste ještě potřebovali prodat :-)

 

V obou případech – ať už prodáváte nebo kupujete, stáváte se našimi klienty, údaje o vašich prodávaných i poptávaných doménách jsou v našich rukách, i tím máme to správné know how. Kromě toho pro vás v tomto případě pracuje i tak nevyzpytatelná veličina, jakou je náhoda. A ta, jak praví matematik Blais Pascal – pomáhá připraveným!

Kategorie domén

Poslední přidané domény

usporne-led-osvetleni.cz Nabídněte
pizzassebou.cz 25 000
ubytovani-hotely.com 50 000
britka.cz 100 000
lolita.cz 29 000
pronajemmikrobusu.cz 22 000
zivaky.cz Nabídněte
setlux.cz Nabídněte
zelena-praha.cz Nabídněte
vsechnaremesla.cz 10 000

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej