ooxesooGT10GT10luckGT10TOwefOUrluckgtGT100fOUrfqwetRiaqweagtGT100ooTOwabdGT10cootRibgtGT100fIV
 

Koupě domény a její bezpečný převod

(pondělí 25. července 2011)
 

Může se stát, že všechna Vaše právě vysněná doménová jména jsou obsazená. V tom případě se směle vrhněte do nákupu již dříve zaregistrované domény.

Kolik jste ochotni do jména investovat? Jak vysokou cenu můžete zaplatit, aby se vám tato marketingová investice vrátila v rozumné době? To jsou nejdůležitější otázky, ve kterých musíte mít jasno, než podniknete další kroky. Konkrétní odpověď záleží vždy na aktuální situaci, oblasti, ve které sháníte doménové jméno, konkurenci v daném oboru, trendech a samozřejmě vašich plánech a finančních možnostech. Naštěstí Vám nabízíme službu Profesionální ohodnocení domény, díky které si uděláte dobrý přehled o hodnotě a smyslu Vaší potenciální investice. Za zlomek ceny domény od nás dostanete ohodnocení domény a případnou konzultaci, ve které si objektivně objasníme potenciál, případný přeprodej domény v budoucnu a další možnosti plynoucí z takového nákupu.

A dále se ptejme: Je doména listována u nás? Pokud ano, jednoduše se zaregistrujte a začněte vyjednávat o ceně. Není-li doména u nás, objednejte si službu Aktivní nákup domény a veškeré náležitosti zařídíme za Vás včetně vyjednání optimální nákupní ceny. Není-li doména listována u nás na Cenik.cz, podle WHOISu si zjistěte e-mailovou adresu držitele domény a pošlete mu stručný a slušný e-mail s nabídkou odkoupení, konkrétní cenou a způsoby, jak vás může kontaktovat. Nenabízejte rovnou svou maximální cenu, navrhněte raději cenu o něco nižší a ponechte si prostor k vyjednávání. Zároveň ale cenu nenabízejte příliš nízkou (např. 1.000 Kč), může se vám totiž stát, že se současný držitel jednáním ani nebude chtít zabývat a prostě vám neodpoví. Vy ztratíte čas a doménu může koupit někdo jiný.

Během jednání o ceně a podmínkách zachovávejte chladnou hlavu. Pokud současný držitel jméno prodat nechce, má s ním nejspíš vlastní záměry nebo jste nabídli cenu řádově nižší, než jakou si představuje. Je-li již mezi Vámi dohodnutá cena, objednejte si službu Bezpečný převod domény, uzavřeme za Vás smlouvu o převodu - změně držitele domény, ve které se prodávající zaručí, že se jménem opravdu může disponovat a není si vědom žádných právních, finančních či jiných závazků a případných sporů s doménou spojených a dále zajistíme převod peněz jakmile budeme mít jistotu, že vše proběhlo v pořádku. V případě jakéhokoliv problému při převodu Vám vrátíme 100% peněz nazpět a vy tak máte jistotu, že o svou investici nepříjdete.

Naše služba Bezpečné převody domén zajistí nejen Vaše pohodlí a bezpečí při převodu domény i peněz. Ušetří Vám mnoho hodin času a konzultace s Vašimi právními zástupci stejně jako zástupci protistrany. Službu Bezpečné převody domén nabízíme ji úspěšně již několik let.

České domény jsou díky našemu skvělému českému CZ.NIC opravdu jedny z nejflexibilnějších domén na světě a vše od převodů po technická nastavení funguje opravdu hladce, rychle a veškeré úkony lze provádět čistě online.

Kategorie domén

Poslední přidané domény

naprivat.eu 50 000
skolkahrou.cz 90 000
cvicenipsu.cz Nabídněte
oknadvere.cz 100 000
fitnessobchod.com 99 000
esportovani.cz 15 000
nahodnaznamost.cz 15 000
sledujeme.online 15 000
intimni-zdravi.cz Nabídněte
intimnizdravi.cz Nabídněte

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej