cfIVbtRiqwefOUrfOUrfafIVoogtGT100fOUrcfOUrxesaaooaaqwefOUrbGT10gtGT100fOUrxesdfOUrxesd
 

Koupě domény a její bezpečný převod

(pondělí 25. července 2011)
 

Může se stát, že všechna Vaše právě vysněná doménová jména jsou obsazená. V tom případě se směle vrhněte do nákupu již dříve zaregistrované domény.

Kolik jste ochotni do jména investovat? Jak vysokou cenu můžete zaplatit, aby se vám tato marketingová investice vrátila v rozumné době? To jsou nejdůležitější otázky, ve kterých musíte mít jasno, než podniknete další kroky. Konkrétní odpověď záleží vždy na aktuální situaci, oblasti, ve které sháníte doménové jméno, konkurenci v daném oboru, trendech a samozřejmě vašich plánech a finančních možnostech. Naštěstí Vám nabízíme službu Profesionální ohodnocení domény, díky které si uděláte dobrý přehled o hodnotě a smyslu Vaší potenciální investice. Za zlomek ceny domény od nás dostanete ohodnocení domény a případnou konzultaci, ve které si objektivně objasníme potenciál, případný přeprodej domény v budoucnu a další možnosti plynoucí z takového nákupu.

A dále se ptejme: Je doména listována u nás? Pokud ano, jednoduše se zaregistrujte a začněte vyjednávat o ceně. Není-li doména u nás, objednejte si službu Aktivní nákup domény a veškeré náležitosti zařídíme za Vás včetně vyjednání optimální nákupní ceny. Není-li doména listována u nás na Cenik.cz, podle WHOISu si zjistěte e-mailovou adresu držitele domény a pošlete mu stručný a slušný e-mail s nabídkou odkoupení, konkrétní cenou a způsoby, jak vás může kontaktovat. Nenabízejte rovnou svou maximální cenu, navrhněte raději cenu o něco nižší a ponechte si prostor k vyjednávání. Zároveň ale cenu nenabízejte příliš nízkou (např. 1.000 Kč), může se vám totiž stát, že se současný držitel jednáním ani nebude chtít zabývat a prostě vám neodpoví. Vy ztratíte čas a doménu může koupit někdo jiný.

Během jednání o ceně a podmínkách zachovávejte chladnou hlavu. Pokud současný držitel jméno prodat nechce, má s ním nejspíš vlastní záměry nebo jste nabídli cenu řádově nižší, než jakou si představuje. Je-li již mezi Vámi dohodnutá cena, objednejte si službu Bezpečný převod domény, uzavřeme za Vás smlouvu o převodu - změně držitele domény, ve které se prodávající zaručí, že se jménem opravdu může disponovat a není si vědom žádných právních, finančních či jiných závazků a případných sporů s doménou spojených a dále zajistíme převod peněz jakmile budeme mít jistotu, že vše proběhlo v pořádku. V případě jakéhokoliv problému při převodu Vám vrátíme 100% peněz nazpět a vy tak máte jistotu, že o svou investici nepříjdete.

Naše služba Bezpečné převody domén zajistí nejen Vaše pohodlí a bezpečí při převodu domény i peněz. Ušetří Vám mnoho hodin času a konzultace s Vašimi právními zástupci stejně jako zástupci protistrany. Službu Bezpečné převody domén nabízíme ji úspěšně již několik let.

České domény jsou díky našemu skvělému českému CZ.NIC opravdu jedny z nejflexibilnějších domén na světě a vše od převodů po technická nastavení funguje opravdu hladce, rychle a veškeré úkony lze provádět čistě online.

Poslední přidané domény

usporne-led-osvetleni.cz Nabídněte
ubytovani-hotely.com 50 000
britka.cz 100 000
lolita.cz 29 000
pronajemmikrobusu.cz 22 000
zivaky.cz Nabídněte
setlux.cz Nabídněte
zelena-praha.cz Nabídněte
vsechnaremesla.cz 10 000
coocky.cz 8 000

Kontaktujte nás

 
 
Cenik.cz - Vaše domény na prodej