ooadoocbgtGT100eTOweTOwdfOUrfIVxestRialuckGT10dqweGT10GT10tRiluckGT10luckdcgtGT100fIVb

 Aukce domény mafia.cz

Detaily
Doména s obsahem
Zde jsou uvedeny důležité informace k doméně.
Stav aukce Ukončená
Kup teď! cena
70 000 CZK
Kliknutím na Kup teď! můžete koupit za uvedenou cenu. Cena je v Kč bez DPH.
Rezervovaná cena 50 000 CZK Pod tuto cenu si prodávající vyhrazuje právo neprodat. Cena je v Kč bez DPH.
Současná nabídka - (Počet nabídek: 0)
Rezervovaná cena nedosažena.

  Pro účast v aukci domén či prodeji domén (privátním vyjednávání) se musíte přihlásit. Ještě zde nemáte účet? Zaregistrujte se zdarma! Je to anonymní a netrvá to déle než 20 sekund.

Popis k nabídce

Poslední přidané domény

nejpojisteni.cz Nabídněte
zijufit.cz 80 000
smartkryt.cz 40 000
mainecoon.cz 9 999
odevyprodeti.cz 10 000
pragadesign.cz 50 000
kovo-praha.cz 50 000
otoc.cz Nabídněte
leharo.cz 200 000
mamiblog.cz 70 000

Kontaktujte nás

Cenik.cz - Vaše domény na prodej